• 0543 237 86 79
  • info@webtasari.net

Googlede üst sayfalara 1. sıralara çıkma yöntemleri 2020

Google ve diger arama motorlarında üst sayfalara 1. sıralara çıkma yöntemleri için seo da ilk sayfada ve ilk sırada  çıkmak zorlu bir süreçtir planlı programlı çalışmayı sabır ve emek verilmesi gerektiren bir iştir. Google da sitenin ilk sayfalarda çıkması size; daha çok müşteri ve daha çok kazanç anlamına gelir.

Profesyonelce kurgulanmış ve açılış hızı yüksek olan bir websitesi, kaliteli içerikli hizmet sayfası, seo uyumlu  güncel blog yazıları, belirli bir süre google adwords reklamları ile 3 aylık düzenli çalışmalar ile web sitenize ziyarerçi trafigi sağlayabilirsiniz.


Seo da üste çıkmanın püf noktası ise aslında empati kurma beceriniz sizi bulmak isteyen kullanıcılar sizden ne istiyor ve sizin web sayfanız bu isteğe nasıl karşılık veriyor bu sorulara cevap verebiliyorsanız doğru yoldasınız demektir.


Web sitesinin içeriği çok önem arz etmektedir. Web sayfalarındaki içeriğiniz ne kadar kaliteli olursa web sitesini arama motorlarında  üst sıralara çıkarma işlemleri sizin için o kadar kolay olacaktır. Daha üst sıralara çıkmak size ziyaretçi ve yeni müşteriler ve kazanç kapısı anlamına gelir.


Web site güncelliği önem verilmesi gereken konudur sitenizini  google da ve diger arama motorlarında üst sıralara taşımada güncel ve özgün içerikler paylaşmanız gereköektedir. Web sayfanız sizin vitrininizdir ve vitrininizin güncel tutulması, gerekmektedir.


kaliteli web siteleri   bularak o sitelerden ücretli yada ücretsiz olarak hizmet kelimenize göre  backlink almaya çalışmalısınız.


Teknik olarak siteniz için;


  • Doğru Title başlık Kullanımı:

Title, Organik Aramalarda ilk hedefiniz olmalı 70 karakteri geçmemelisiniz


  • Doğru Açıklama description kullanımı: titden sonra 2. Önem vereceginiz 160 karaktere kadar yazabilirsiniz.

Diğer Makaleler

Online Sitemap (Site Haritası) Oluşturma

webtasarımcı ve webmasterlerin…

Görüntüle

Neden Web Sitesi Sahibi Olmalıyım?

Güven ve itibar sağlayabilirsiniz.…

Görüntüle

Enaz Arıza Yapan Otomobiller

Sahibine en az masraf çıkaran…

Görüntüle

Biz Kimiz

webtasari.net olarak 2006 yılından bu yana tecrübemizle webtasarım grafik tasarım logo karvizit afiş broşür tasarımı seo google optimizasyonu konularında hizmet vermekteyiz.

Aylık Bülten'e Kaydolun

Son gelişmelerden haberdar olmak için mail adresinizle kaydolun

Bize Ulaşın

webtasari.net.
Perpa Ticaret Merkezi
Şişli/İstanbul
P : 0543 237 86 79
E : info@webtasari.net
W : www.webtasari.net

© 2019, Tüm hakkı saklıdır. seo web master | webtasari.net
web tasarım seo hizmetleri